Služby

Naše služby

Kuchyně na míru

Kuchyně je tím nejdůležitějším místem každého domova. Je srdcem vaší domácnosti. Místo, kde se potkávají všichni členové rodiny.

Vestavěné skříně

Dejte svým věcem řád. Využijte svůj prostor na maximum.Variabilní systém pro vestavěné skříně vám k tomu dopomůže.

Nábytek na zakázku

Naším cílem je dokonale designově sladěný nábytek do všech částí interiéru. Vytvoříme tak harmonický celek.

Ostatní sortiment

Doladění prostoru a detailu , dle vašich představ a snů tak , aby byl váš domov domovem a harmonickým celkem.

Vše na jednom místě / Kompletní služby

zhotovení cenové nabídky Vypracování cenové nabídky na projekt, poptávaný klientem.S klientem jsou konzultovány veškeré materiály,rozměry,kování a další specifikace poptávky, které ovlivňují cenovou hladinu výrobku,či služby.Cenovou nabídku od nás obdržíte zdarma. • grafický návrh bytového designera Kompletní grafický návrh finálního výrobku aplikovaného do interiéru, tj. návrh tvaru, rozměrů, volba materiálů, kování, dekoračních prvků.Vše po konzultaci s klientem dle jeho specifikací a požadavků. • kompletní truhlářské a podlahářské práce Výroba probíhá na našem specializovaném pracovišti,kde se na ní podílí profesionální řemeslníci z daného oboru.Následné dokompletování větších celků nábytku se provádí až u klienta v daném místě. Provádíme renovace, opravy a údržbu původního dřevěného nábytku a skoro všech truhlářských výrobků. Zajišťujeme podlahářské práce jako pokládka plovoucích podlah, parket a prkenné podlahy.
doprava Zajišťujeme dopravu a následné přemístění objednávky na místo určení klienta.Vše záleží na předchozí domluvě s klientem. • montáže, demontáže, ekolikvidace Montáž či demontáž pro Vás zajišťujeme zkušenými techniky z oboru. Jsme připraveni na jakékoli truhlářské montáže .Dále zajišťujeme ekolikvidaci, což je odvoz starého,původního nábytku,či jiného dřevitého materiálu. Jsme schopni odvézt i původní spotřebiče a atd.. Vše záleží na předchozí domluvě. • Subdodávky stavebních prací Komplexní služby v oblasti rekonstrukce staveb od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a úklid. Zajistíme.: voda, odpad, elektro, topení, plyn, vzduchotechnika, výmalba, sádrokartóny, obklady. • Servis Zajišťujeme záruční i pozáruční servis nábytku a truhlářských komponent nejen vyrobeného u nás, ale i od jiných zhotovitelů.

Pro objednávku nás kontaktujte