Příslušenství

Doplňky kuchyně

Výsuvy

Zásuvky BLUM – systémy TANDEMBOX a METABOX Vás upoutají hlavně klidným chodem, vysokým komfortem, designem a doživotní zárukou. Systém BLUMOTION umožňuje jemné a tiché dovírání zásuvek. I když je zásuvka zcela naplněná – stačí jen lehký dotek, aby se sama rozběhla a zavřela měkce a tiše.

Orga – line

Zajistěte si přehled a dostatek prostoru při ukládání. U nás najdete řešení pro všechny věci, které v kuchyni potřebujete. Ať už jsou to příborníky, pořadače, nebo držáky na talíře, vždy je najdete tam, kde je budete hledat.

Vnitřní zásuvky

Více místa a hlavně lepší využití prostoru umožní využití vnitřních zásuvek v potravinových skříních, Zásuvka je přizpůsobena ergonomii a vysoké boční stěny BOXSIDE Vám umožní uložit i objemnější věci. Ušetříte také sílu, protože vždycky obsluhujete jen ten výsuv, odkud věci vybíráte.

Výklopy

U horních skříněk si můžete vybrat jestli chcete dveře otevírací, skládací, výkyvné nebo jednoduchý výklop. Při použití kování AVENTOS najdete vždy to správn řešení.

Servo – drive

Díky novému elektrickému způsobu otevírání od firmy BLUM stačí lehké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku, a elektricky poháněné zásuvky i čelní výsuvy se automaticky otevřou. Obsluze to přinese více volnosti a méně pohybů, a komfortní otevírání v každé obytné místnosti.

Rohové skříňky

Nabízímecelou řadu rohových skříněk – zásuvky, otočné systémy nebo drátěný program. SPACE CORNER s plným výsuvem je však ideálním řešením rohové skříňky, protože ideálně propojuje ergonomii a komfort. Při otevření se sklopí čílka k sobě dovnitř a nezajíždějí tak do sousedních korpusů.

Výsuvné potravinové skříně

Výsuvná potravinová skříň s plným výsuvem Vám umožní optimální přístup ke všem uloženým věcem najednou. Tichý dojezd a lehký chod jsou zárukou plnohodnotného užívání.

Osvětlení v kuchyni

Osvětlení v kuchyni významným způsobem ovlivňuje celkovou atmosféru místnosti, zejména tehdy, když slouží k různorodým činnostem. Základním požadavkem je, aby světlo v kuchyni sloužilo k naší dobré orientaci, aby intenzita světla v jednotlivých kuchyňských zónách odpovídala jejich účelu. Naše nabídka obsahuje širokou škálu druhů a typů svítidel.

HLINÍKOVÉ A SKLENĚNÉ ROLETY

Rolety Vám přinesou nové možnosti při využití prostoru Vaší kuchyně. Roleta nezabírá prostor před skříňkou pro otevírání a umožňuje umístit skříňku i do prostorově omezených míst, kam by se klasicky otevírané dveře nehodily. Skříňky s roletou jsou dodávány v pěti odstínech dekorů dřeva, bílé, šedé a stříbrné barvě.

Kuchyňské spotřebiče

O spotřebičích

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče, které dělíme na volně stojící a vestavěné. Volně stojícími se rozumí spotřebiče, které nejsou zabudovány do kuchyňské linky. Vestavěné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuchyňské linky. Postupně narůstá jejich oblíbenost u zákazníků a v současné době se prodává více než 40% všech spotřebičů vestavěných. Výhodou vestavěných spotřebičů kromě estetického hlediska je i to, že se na ně vztahuje snížená sazba DPH. Dalšího cenového zvýhodnění spotřebičů lze dosáhnout také nákupem “setů”, tzn. sady spotřebičů od jednoho výrobce. V naší nabídce najdete celou řadu renomovaných značek kuchyňských spotřebičů. Umíme Vám nabídnout značku, kterou preferujete, a je samozřejmostí, že Vám spotřebiče odborně zapojíme, uvedeme do provozu a odzkoušíme tak, abyste mohli Vaši novou kuchyni ihned používat.

Značky spotřebičů

Bosch je inovativní a tradiční značkou spolehlivých kuchyňských spotřebičů s velmi dlouhou životností. V sortimentu najdete jak volně stojící tak i vestavěné spotřebiče.
Více informací na www.bosch-spotrebice.cz

Již celé generace je značka Siemens garancí pro vysokou kvalitu a dlouhodobé bezproblémové užívání.
Více informací na www.siemens-spotrebice.cz

Značka která Vás osloví kompletní nabídkou špičkových spotřebičů. Whirlpool je jedním ze tří největších výrobců bílé techniky na světě.
Více informací na www.whirlpool.cz

Premiová německá značka domácí i profesionální techniky Vám poskytne nejvyšší komfort užívání a nejdelší životnost na trhu.
Více informací na www.miele.cz

Osvědčená skandinávská značka domácích spotřebičů se kterou budete zajisté spokojeni.
Více informací na www.electrolux.cz

Tato značka patří od 1994 do rodiny Electrolux,svým zaměřením na perfektní tvar, kvalitu a výkon Vás určitě nezklame.
Více informací na www.aeg-electrolux.cz

Původně italská značka střední třídy je od 80 let ve skupině Electrolux. Od svého založení přinesla celou řadu inovací jako například první plynový sporák na světě.
Více informací na www.zanussi.cz

Mimořádná značka vyšší třídy je synonymem kvalitního designu a dokonalého zpracování výrobku. Čisté tvary a průkopnické koncepty jsou základem jedinečnosti této značky.
Více informací na www.smeg.cz/

Francouzský výrobce domácích spotřebičů uvedl na trh řadu inovací, například indukční varnou desku, nebo pyrolytickou troubu. Více informací na www.brandt.cz

Nápady, promyšlený design a vysoký komfort, to je symbol nejvyšší kvality v chlazení, kterou můžete získat.
Více informací na www.liebherr.cz/

Velký výběr kvalitních dřezů, baterií, sortérů a odsavačů páry.
Více informací na www.franke.cz