Ostatní sortiment

Katalogy ostatní sortiment

Máme také  připraven i široký sortiment dalšího zboží, které se Vám bude hodit při zařizování interiéru. Rádi Vám poradíme, jak si co nejlépe vybrat, abyste byli plně spokojeni jak s užitnými vlastnostmi, tak s estetickým řešením.

Obrazy pro Váš interier

Vázy pro Váš interier

Sedací soupravy pro Váš interier

Jak objednat

Rozhodli jste si pořídit nějaký zajímavý doplněk do Vašeho bytu Co všechno je potřeba pro to udělat? Následující informace se pokusí usnadnit Vám orientaci při objednávce.

Jak objednat ostatní sortiment?

Co je tedy všechno nutné udělat? Zkuste se zamyslet nad požadovaným uspořádáním prostoru a vyberte si z přiložené nabídky doplňky, které Vás zaujaly, které se Vám hodí barevně, rozměrově a prakticky. Takové které Váš prostor přiblíží více Vaší finální představě.  Následně nám můžete zaslat v elektronickou poptávku. Osobně Vám rádi  pomůžeme vybrat materiály, barvy ,či další doplňky, vhodné do Vašich prostor.Cenovou kalkulací pro Vás připravíme na základě Vaší poptávky zdarma.

Pokud budete chtít barevně sladit Vaš prostor s podlahou nebo jinou součástí bytu, je dobré si připravit kousek materiálu, nebo si lze vzorek vypůjčit.

Pokud Vám zboží a cena vyhovuje, kontaktujte nás, rádi Vám zašleme zpracovanou cenovou nabídku.

Před terímnem dodání, Vás budeme kontaktovat ohledně dopravy objednaného zboží.

Platební podmínky

Záloha je ve výši 80 % z celkové ceny objednávky. Zálohovou platbu je možné hradit v hotovosti při sepsání objednávky, nebo bankovním převodem. Doplatek ceny ve výši 20 % z celkové ceny objednávky, uhradíte v hotovosti po předání zakázky.

Dodací lhůty

Ostatní sortiment dodáváme od 3 do 8 týdnů podle vybraného typu zboží. Některé kusy jsou skladem.

Pro poptávku nás kontaktujte