Nábytek na zakázku

Nábytek na zakázku

Mimo kuchyňské linky a vestavěné skříně také realizujeme nábytek na zakázku.Nábytkové sestavy do obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny,pracovní stoly s kontejnery, předsíně, knihovny,komody,postele,noční stolky, nástavce či police do Vašeho interiéru.Dále také realizujeme vybavení kanceláří, kancelářský nábytek,nábytek do obchodů,restaurací a dalších komerčních prostor.

Upřednostňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Respektujeme zákazníkovy představy a požadavky. Snažíme se vyjít vstříc zákazníkovým požadadavkům a co nejlépe splnit jeho očekávání a představy.Vše u nás můžete rozměrově a barevně sladit do harmonického celku a není třeba dělat kompromisy výběrem nábytku u různých prodejců. Od Kprostoru získáte nábytek na míru odpovídající Vašim představám …

Veškerý zakázkový nábytek vyrábíme na míru. Provedeme zaměření, konzultaci a návrh na PC. Při výrobě používáme kvalitní deskové materiály. Zpracování deskových materiálů probíhá na přesných CNC řezacích strojích a olepovacích strojích. Přesnost těchto strojů zaručuje vysokou kvalitu vyrobeného nábytku.

Korpusy nábytku mohou být lepené, montované na excentry nebo konfirmáty.Provedení korpusů může být z lamina, dýhy nebo laku. Pro zvýraznění kontury lze zvolit různé tloušťky materiálu korpusu od tloušťky 18, 25 a 36 nebo i 54 mm. Různé systémy otevírání dveří nebo šuplíků Vám zajistí komfortní užívání. Dvířka, nebo jiné části nábytku lze s korpusem barevně i materiálově kombinovat. Na dveře lze použít nejenom lamino, dýhu nebo lak, ale i různé typy skla, folii nebo kovolaminát. Nábytek osazujeme různými typy kování od renomovaných výrobců dle požadované funkce. Rádi Vám poradíme jak vybrat nábytek na zakázku co nejlépe, k Vaší plné spokojenosti.

Doufáme že se vám na našich stránkách bude líbit, a že se rozhodnete pro kvalitního realizátora nábytku. U nás si vždy sestavíte nábytek na míru a přesně podle přání.

Těšíme se na spolupráci při zvelebování vašeho bydlení.

Napište nám pro poptávku