Doplňky skříní

DOPLŇKY SKŘÍNÍ

 

POLICE

Police jsou základem všech šatních skříní. Lze je nastavit do požadované rozteče podle věcí, které budete do skříně ukládat. Ať jsou to složená trička nebo velký kufr. Police se vyrábí v různých tloušťkách a libovolných rozměrech. Výhodou je variabilita a snadná údržba.

ZÁSUVKY

Hodí se zejména pro uskladnění drobnějších věcí jako je například spodní prádlo. Zásuvka Vám umožní mít perfektní přehled o věcech v ní uložených. Vyrábí se v různých rozměrech takřka bez omezení. Široká nabídka výsuvů a výsuvných systémů Vám umožní vybrat to správné pro Vaši skříň.

ŠATNÍ TYČE

Máme různé druhy šatních tyčí pro zavěšení oblečení na ramínkách. Podle prostoru Vám navrhneme to správné řešení. Ať je to klasická šatní tyč, sklopná nebo výsuvná. Pro pohodlnou dostupnost lze šaty podle sezony střídat.

DRÁTĚNÉ KOŠE

Patří mezi používané vybavení skříní zejména pro ponožky, ručníky, osušky, boty nebo i  na špinavé prádlo. Uložené věci nejsou zcela utěsněny a jsou snadno přístupné díky použitému výsuvu nebo výklopu.

KALHOTOVNÍKY

Pro zavěšení kalhot lze použít kalhotovník. Kalhotovník je na výsuvu a tak se ke kalhotám pohodlně dostanete. Kalhotovník lze doplnit i praktickou miskou na drobnosti, které se vysypou z kapes a Vy je ráno nemusíte hledat. Nabízíme ho ve dvou variantách – kovový nebo dřevěný.

DRŽÁKY

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného držáku na všechny věci, které budete do skříně ukládat. Ať jsou to kravaty, žehlička, hadice od vysavače, kabely nebo boty. Každá věc by měla mít své místo a Vy ji díky těmto pomocníkům snadno a správně uložíte tam, kam patří.

A MNOHÉ DALŠÍ

Do Vaší nové vestavěné skříně Vám dokážeme zajistit libovolné doplňky dle Vašeho přání. Každá věc má svoje místo a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší způsob jejího uložení. Stačí pokud nás kontaktujete.