Výplně decoracryl

Dveřní výplně decoracryl

Vysoká estetická hodnota, velmi dobré vlastnosti, to je Dekoakrylát.
Dekoakrylát je materiál pro designery, bytové architekty a další, kteří chtějí mít v interiéru něco esteticky jedinečného.

Dekoakrylát může být jednovrstvý, to znamená zhotovený litím (kolekce Decoacryl Clasic, Stone a Light) a nebo vícevrstvý zhotovený lisováním (kolekce Decoacryl Delux).

Využití: Uplatní se například v designu interiérů (např. dělící příčky,…), nábytku ( např. dekorativní výplně, barové pulty…), při výrobě světelných zařízení, reklam atd.

Výhody decoacrylu Anli

• nízká hmotnost

• pevnost 5-krát vyšší než sklo

• odolnost vůči výkyvům tepla

• dlouhá životnost

• pružnost ( záleží na typu )

• vysoká estetická hodnota

Decoacryl Anli je ekologicky čistý materiál nezávadný lidskému zdraví. Proto se používá v obytných prostorách, kde vytváří komfortní prostředí pro oddech, pohodlí a příjemnou práci.

Výplně v deskách decoacrylu Anli

Jedná se o zcela přírodní materiály – tepelně opracované a ekologicky čisté rostliny

DELUXE COLLECTION

Kolekce Deluxe – nový druh materiálu vyrobený metodou spékání několika vrstev plastu. Objemového efektu rostlin se dosahuje dvojí vrstvou výplně. Diky tomu si výrobek zachovává prostorový efekt rostlin při menší tloušťce a může být využít jako výplň dveří nebo čelní stěny nábytku. V plné míře nahrazuje sklo. Je k dispozici v rozměrech 1220 x 2440 mm s perličkovým povrchem. Ten se liší od leštěného větší odolnosti proti poškrábání a znečištění. V nabídce jsou panely o tloušťce 4, 6, 8 a 10 mm s náplněmi přírodních rostlin a jiných materiálů. Produkt je odolný teplotám od 60 do 100 °C. Je vhodný do interiérů i exteriérů. Díky použití nové technologie – speciálního filmu, je tento produkt vysoce chráněn. Barevná náplň má proto dlouhou barevnou stálost, takže je možné ho využít jako horní vrstvu, která úplně chrání nabarvenou výplň před působením vlivů ultrafialového záření.

Kolekce Deluxe (PETG) – tolerance tloušťka +/- 0,1–0,4 mm podle tloušťky dekorakrylu. Desky z řady Deluxe mohou být vyrobeny ze dvou základním materiálů. Nejužívanější jsou desky vyrobené z PETG a variantně z polystyrénu – PS. Obě dvě varianty jsou rovnocenné v užitných vlastnostech nutné pro použití v interiérech včetně charakteristik pro zpracování (řezání, leštění nebo tepelné tvarování). Obecně je PS vzhledem k PETG levnější materiál. Jediný rozdíl je při výrobě decoracrylu. Materiál PS umožňuje vyrobit desky pouze s plochou přírodninou jako jsou lístky a nebo traviny.

U objemnějších přírodnin vznikají při použití PS nežádoucí bublinky.

Výplně: např. lněná vlákna, škeble, květy, bambusové kroužky, tráva, listí

STONE COLLECTION – umožňuje vytvářet imitaci mořských a říčních útesů

Kolekce Stone – umožňuje vytvářet imitaci mořských a říčních útesů.
Materiál najde široké využití zejména při zařizování koupelen (na umyvadlech, vanách, sprchách). Odolnost Decoracrylu dovoluje využít tuto kolekci jako složku podlahových krytin i pro stolní desky a barové pulty. Ve spojení s podsvícením se využívá pro úpravu stěn jako zdroj světla. Standardní rozměr panelu je 1200 x 600 mm, s tloušťkou 18 mm. V kolekci Stone má veškerá výplň přírodní barvu. Při užití desky s barvenou pryskyřicí je nutné se vyhnout přímým ultrafialovým paprskům.
Kolekce Stone (PMMA) – tolerance – tloušťka +/- 0,3–0,7 mm podle tloušťky decoracrylu. Přípustné jsou vzduchové bubliny a mikroskopické trhliny uvnitř, které nemají vliv na estetický vzhled materiálu.

CLASSIC COLLECTION – univerzální náhrada skla

Kolekce Classic – univerzální náhrada skla v interiérech s maximální propustností světla srovnatelná se sklem a umocněna nádherným efektem přírodních náplní. Panely se nabízí v rozměrech 1220 x 2440 mm s různými druhy povrchu. Výborně se hodí jako čelní stěna při výrobě nábytku, dekorace stěn a členění interiérů. V nabídce jsou tloušťky 6, 8, 10 a 12 mm.

V nabídce jsou panely o tloušťce 10 a 12 mm.

Mohou být tři druhy povrchu:

• úplně průsvitný (lesklý) na obou stranách

• na jedné straně lesklý, na druhé matný

• s perličkovým povrchem na obou stranách

Decoracryl s barevnou výplní bledne v důsledku působení ultrafialových paprsků (které jsou totožné s denním osvětlením). Proto doporučujeme používat Decoracryl s barevnou výplní v prostorách, kde není přímé sluneční světlo.

Kolekce Classic (PMMA) – tolerance – tloušťka +/- 0,2–0,5 mm podle tloušťky decoracrylu. Přípustné jsou vzduchové bubliny.

Vyplně: Zelený oves, bambus, tráva, škeble, listí, květy, rýže

LIGHT COLLECTION – imituje nefrit, mramor, onyx.

Kolekce Light – povrchově imituje přírodní materiály – nefrit, mramor, onyx. Vyniká dobrou propustností světla, čímž umožňuje vytvářet různé prvky interiérových doplňků (svítidla, stojany, podstavce,
sloupy atd.). Zvýrazněného efektu dosáhneme podsvícením, které navodí útulnou atmosféru. Panely této kolekce se zhotovují v rozměrech 1000 x 2000 mm o tloušťce 6, 8 a 10 mm, jsou celobarevné a napodobují strukturu kamenů. Decoracryl této kolekce se dobře tvaruje teplem.
Je odolný vlivům ultrafialového záření.
Kolekce Light (PMMA) – tolerance – tloušťka +/- 0,1–0,3 mm